Wiosny smakowanie

Wiosna tego roku uderzyła nas iście lata mocą! Wszystko pięknie zakwitło a  wręcz zaczyna się spiekać na tak intensywnym słońcu! Po mroźnej zimie jest to  jak najbardziej oczekiwane 🙂

Jest to także dobry czas na ruszenie się z domu. Spacer rower kijki, każda forma ruchu jest właściwą, byle sprawiała przyjemność. Wybrałam się wiec z mą Psiapsią na spacer i wróciłyśmy z miską pełną skarbów natury. Kwiat bzu czarnego. Pięknie pachnący ale tez i ponoć bardzo zdrowy! Nie pozostało nic innego jak sprawdzić  czy równie smaczny 😉 Psiapsia sięgnęła do pamięci czeluści i wygrzebała z niej przeczytany niedawno przepis na to cudo.

Powiadam Wam, efekt okazał się smaczny i to bardzo. Utopiony w cieście i usmażony, posypany pudrem nietuzinkowy smakołyk. Baaaardzo dobry!

1C776C10-67D8-4EE7-A9EA-C26B7570013C

Zainspirowana tym łakociem uczyniłam dla ochłody napój, bez  czarny wraz z miętą. Fantastyczny! Nie dość że świetnie smakuje to jeszcze przepięknie wygląda . Często będzie u mnie gościł 🙂

70EAE750-474A-4849-B61F-6E7E0861DABC

Korzystajcie z tego, co daje nam w swej szczodrości natura . Może się okazać, że się rozsmakujecie i jak ja, będziecie szukać nowych przepisów! Smakujmy świat!

Warto!

Wszystkich polecam 🙂

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.